Pasta Collection
Featuring La Pasta della Nonna.
The closest thing to Handmade Pasta just like your Nonna used to make!
Organic Pasta della Nonna - Fusilli Caserecci
- Regular
- $2.95
- Sale
- $2.95
- Regular
-
$3.99
Sold Out
- Unit Price
- per
Orecchiette Pasta - Organic Pasta della Nonna
- Regular
- $2.95
- Sale
- $2.95
- Regular
-
$3.99
Sold Out
- Unit Price
- per
Organic Pasta della Nonna - Cavatelli Caserecci
- Regular
- $2.95
- Sale
- $2.95
- Regular
-
$3.99
Sold Out
- Unit Price
- per
Capelli d'Angelo - Angel Hair Pasta
- Regular
- $6.99
- Sale
- $6.99
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
The Pasta Platter
- Regular
- $69.99
- Sale
- $69.99
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Spaghetti alla Chitarra
- Regular
- $5.99
- Sale
- $5.99
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Trofie
- Regular
- $5.49
- Sale
- $5.49
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Cous Cous - Poiatti
- Regular
- $6.99
- Sale
- $6.99
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Scialatielli Napoletani
- Regular
- $6.49
- Sale
- $6.49
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Fileja Calabresi
- Regular
- $6.49
- Sale
- $6.49
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Hot Cornicelli Pasta - Fabbrica della Pasta
- Regular
- $7.99
- Sale
- $7.99
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Pappardelle - Fabbrica della Pasta
- Regular
- $6.99
- Sale
- $6.99
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Macchinine, Trenino, Aeroplanino - Fabbrica della Pasta
- Regular
- $6.49
- Sale
- $6.49
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Fusilli col Buco - Riscossa
- Regular
- $4.99
- Sale
- $4.99
- Regular
-
$3.99
Sold Out
- Unit Price
- per
Cocciolette - Baby Shells - Riscossa
- Regular
- $2.69
- Sale
- $2.69
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Stelline Pastina - Riscossa
- Regular
- $2.69
- Sale
- $2.69
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Rosmarino Pastina - Orzo - Riscossa
- Regular
- $2.69
- Sale
- $2.69
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Pastina Acini di Pepe - Peperini- Riscossa
- Regular
- $2.69
- Sale
- $2.69
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Tubettini Pastina - Riscossa
- Regular
- $2.69
- Sale
- $2.69
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Ditali - Riscossa
- Regular
- $2.69
- Sale
- $2.69
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Cocciole - Shells by Riscossa
- Regular
- $2.75
- Sale
- $2.75
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Pasta Mista - Mixed Pasta - Riscossa
- Regular
- $2.69
- Sale
- $2.69
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Pennine - Riscossa
- Regular
- $2.69
- Sale
- $2.69
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Cut Vermicelli - Riscossa
- Regular
- $2.69
- Sale
- $2.69
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Spaghetti - Riscossa
- Regular
- $2.69
- Sale
- $2.69
- Regular
-
$2.49
Sold Out
- Unit Price
- per
Linguine - Riscossa
- Regular
- $2.69
- Sale
- $2.69
- Regular
-
$2.49
Sold Out
- Unit Price
- per
Bucatini - Riscossa
- Regular
- $2.75
- Sale
- $2.75
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Rigatoni - Riscossa
- Regular
- $2.69
- Sale
- $2.69
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Penne Zite Rigate - Riscossa
- Regular
- $2.25
- Sale
- $2.25
- Regular
-
$2.75
Sold Out
- Unit Price
- per
Penne Zitoni - Riscossa
- Regular
- $2.69
- Sale
- $2.69
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per